Fotochromowe okulary Rudy Project na rower

0
1452

Lato to dobry czas na rozpoczęcie ciekawej aktywności fizycznej. Ruch na świeżym powietrzu można urozmaicić poprzez kupno dobrego sprzętu sportowego, może to być rower. Żeby jazda na tym jednośladzie była komfortowa i bezpieczna, potrzebna jest dobra ochrona przed słońcem. Latem promienie słoneczne mogą być bardzo intensywne, co uniemożliwia prawidłowe widzenie. Odpowiedni wybór pozwoli na przeprowadzenie wygodnych treningów. Rozwiązaniem, które wybiera większość zaawansowanych rowerzystów, są okulary Rudy Project. Zostały one tak skonstruowane, żeby mogły nie tylko dobrze wyglądać na twarzy – przydają się w każdą pogodę, jako ochrona przed różnymi negatywnymi czynnikami. Z tym wyborem można przejechać wiele kilometrów i prawidłowo rozwijać swoje umiejętności, poprawiać kondycję niezależnie od warunków pogodowych.

Dlaczego to dobry wybór?

Promienie słoneczne to nie jedyne niebezpieczeństwo, które może przeszkodzić rowerzyście. Do negatywnych czynników należy zaliczyć także: pył, wiatr, deszcz, małe kamienie czy nawet owady. Bez okularów Rudy Project nie byłoby gwarancji, że ochrona będzie kompletna. Dobrze przygotowany materiał, o odpowiedniej trwałości i odporności, będzie chronił oczy i delikatną powierzchnię twarzy nie tylko w dzień zakupu, ale także będzie można z tego przedmiotu korzystać jeszcze przez wiele lat. Okulary Rudy Project mają szkła z fotochromem, co oznacza, że dostosowują poziom przyciemnienia do poziomu światła. Dzięki temu sportowiec jest w stanie zachować ostrość widzenia na każdym poziomie, nawet wtedy, gdy promienie słoneczne są bardzo intensywne. Szkła reagują w parę sekund, dlatego gdy pojawi się nagle inne otoczenie z mniejszą ilością światła, sportowiec nie pozostaje bez możliwości prawidłowego widzenia.

Czym się wyróżniają od innych markowych akcesoriów?

Intensywny wysiłek sprawia, że skóra wydziela ciepło, dzieje się to także na twarzy. W momencie noszenia okularów Rudy Project ich właściciel może być pewien, że ich powierzchnia pozostanie w niezmienionym stanie. Tego typu artykuł nie paruje, jest to zasługa nowoczesnej technologii Power Flow. Mają one aż 16 otworów wentylacyjnych, umożliwia to na prawidłową cyrkulację powietrza. Okulary Rudy Project dzięki swojej solidności nie uszkodzą się nawet wtedy, gdy spadną na ziemię, przypisuje się to zastosowanej tutaj technologii ImpactX. Dla jeszcze większej wygody sportowca mają możliwość ustawienia nosków, przez to nie odciskają się na twarzy, można je swobodnie dopasować do każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here