Catering dietetyczny

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób dbających o linię i zdrowie. Nic dziwnego! To doskonała alternatywa dla samodzielnego, czasochłonnego przygotowywania posiłków w domu. Decydując się na catering dietetyczny, zyskujesz mnóstwo czasu, nie musisz zajmować się gotowaniem, planowaniem posiłków oraz nie musisz taszczyć do domu ciężkich toreb wypełnionych produktami spożywczymi. Wystarczy, że zamówisz doskonale zbilansowaną dietę pudełkową, a pyszne, zdrowe i zbilansowane posiłki będą codziennie dostarczane pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Szczecin – najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Zamawiając catering dietetyczny, możesz mieć pewność, że Twoje codzienne menu będzie doskonale zbilansowane, pełne witamin i składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Co więcej, decydując się na dietę o określonej kaloryczności, masz kontrolę nad tym, jakie ilości pożywienia i kalorii dostarczasz. Jeśli planujesz schudnąć lub utrzymać dotychczasową wagę z pewnością osiągniesz założony cel. Nie musisz więc zajmować się czasochłonnym liczeniem kalorii i doborem odpowiednich makroskładników – wszystko to zrobią dla Ciebie specjaliści mający doświadczenie i wiedzę w zakresie dietetyki.

Jeśli szukasz motywacji do zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych, to catering dietetyczny z pewnością Ci to ułatwi. Posiłki oferowane przez catering dietetyczny Szczecin są przygotowywane z najwyższej jakości składników, odpowiednio zbilansowane przez dietetyka i dostarczane wprost pod Twoje drzwi.

Nad smakiem oferowanych diet czuwają najlepsi kucharze, którzy przygotowują pyszne, kolorowe i pełne aromatu potrawy. Odważnie miksujemy smaki, aby dostarczyć Ci apetyczny, pachnący, zdrowy i kolorowy posiłek, który będzie przyjemnością dla podniebienia, a dodatkowo dostarczy Ci wszystkich niezbędnych witamin i składników mineralnych.

Dieta pudełkowa Szczecin

Nasz catering dietetyczny oferuje trzy doskonale zbilansowane diety, z którymi z pewnością osiągniesz zamierzone cele sylwetkowe. Każda z nich oferowana jest w kilku wariantach kalorycznych.

  • Dieta Bosman polecana osobom, które intensywnie trenują, lub tym którzy chcą zdrowo przybrać na wadze. To odpowiednio zbilansowana dieta wysokobiałkowa i wysokowęglowodanowa, która doskonale uzupełnia ubytki witamin oraz mikro- i makroelementów, które tracimy podczas intensywnego wysiłku fizycznego.
  • Dieta Balance to zdrowa dieta oparta na świeżych, lokalnych, sezonowych produktach. Wiemy jak czerpać to co najlepsze z natury. Dieta pełna wysokiej jakości mięsa, ryb, świeżych warzyw i owoców. Ta dieta z pewnością ułatwi odchudzanie oraz pozwoli na zdrowe utrzymanie masy mięśniowej.
  • Dieta Vege przygotowana z myślą o wegetarianach. Dieta wyklucza mięso, owoce morza i ryby. Bazuje na pysznych, sezonowych warzywach, strączkach, zbożach oraz wysokiej jakości nabiale. Jest doskonale zbilansowana, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje wegetariańskie menu dostarcza Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here