Protezy nakładkowe

Brak pełnego uzębienia wiąże się z wieloma przykrymi doświadczeniami. Wiele osób, posiada trudności ze znalezieniem pracy, problemy z samooceną czy prawidłową wymową. Do utraty zębów, przyczynia się brak odpowiedniej higieny jamy ustnej oraz nieszczęśliwe wypadki. Czy w takiej sytuacji, warto zdecydować się na protezy nakładkowe?

Jakie są główne zalety protez nakładkowych?

Rzeczą, na którą skarży się najwięcej osób z protezami, jest fakt, iż bardzo często ulegają one przemieszczeniu. Ponad to, staje się to zazwyczaj w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Według przeprowadzonych badań, nawet 50% osób, które posiadają tradycyjne protezy, skarży się na ich wykonanie. Właśnie dlatego, zdecydowanie bardziej opłaca się wybrać protezy nakładkowe. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych aktualnie na rynku stomatologicznym. Instalacja tego typu protez, polega na umieszczeniu metalowych zaczepów, zahaczonych o korzeń zęba. Takie działanie, gwarantuje wysoki poziom stabilności. Nie da się ukryć, że różnica cenowa między tradycyjną protezą, a protezą nakładkową jest znacząca. Mimo to, warto się na nią zdecydować. Jest to bowiem inwestycja na lata, której na pewno nie pożałujemy. Co więcej, protezy nakładkowe przyczyniają się do spowolnienia zaniku wyrostka zębowego, który powstaje, gdy zbyt długo nie uzupełniamy braków w uzębieniu.

Gdzie najlepiej udać się po protezy nakładkowe?

Decydując się na założenie protezy nakładkowej, warto wybrać sprawdzonego specjalistę. Dzięki temu, będziemy mieli stuprocentową pewność, że jest ona prawidłowo wykonana. Jedną z klinik godnych polecenia, znajdziemy na stronie https://maszewski.com/protetyka-stomatologiczna/. Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz pasji pracowników, spowodowało, że zaufało im już wielu pacjentów. Najnowsze rozwiązania technologiczne obecne w klinice, powodują, że na protezę nie czekamy już tygodniami, czy nawet miesiącami, a finalny efekt zapiera dech w piersiach wielu osób, które zdecydowały się na ten rodzaj uzupełnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here