tenis

Zaczynasz przygodę z tenisem i masz pewność, że jest to sport dla Ciebie? W takim razie warto zainwestować w kilka niezbędnych akcesoriów i elementów wyposażenia, dzięki którym nie tylko podniesiesz swoje umiejętności, ale także zapewnisz sobie przyjemność z gry. Przygotowaliśmy krótki materiał na temat tego, który asortyment można uznać za przydatny lub obowiązkowy. Sprawdź, nim zaczniesz szukać produktów w sklepach i na portalach aukcyjnych.

Wszystkie przedstawione narzędzia i akcesoria dla tenisistów, które prezentujemy w tym tekście, znajdziesz między innymi w takim miejscu jak sklep SportClub. Jest to renomowany dostawca wyposażenia dla miłośników tenisa na każdym poziomie. Nie czekaj i sprawdź, co zespół specjalistów przygotował z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Obuwie, czyli podstawa dla bezpieczeństwa i komfortu

Dobre, lekkie i wygodne buty to obowiązkowy asortyment – niezależnie od wybranej dyscypliny sportu. Muszą one zapewniać odpowiednie usztywnienie newralgicznych punktów stopy, wentylację, regulację temperatury, odprowadzanie wilgoci, amortyzację i elastyczność. Lista wymagań jest zatem naprawdę długa. Czy amatorskie modele są w stanie spełnić tak wiele kryteriów?

Tak. Świetnym przykładem są między innymi buty NIKE COURT AIR ZOOM ZERO. Jest to model, który charakteryzuje się naprawdę estetycznym wykonaniem, zastosowaniem innowacyjnych technologii wspierających wygodę i bezpieczeństwo, a jego parametry (w tym waga) są naprawdę imponujące – zarówno dla amatorów, jak i średnio-zaawansowanych graczy. Warto dodatkowo zaznaczyć, że cena tego obuwia jest przyziemna, dlatego nie trzeba przejmować się, że koszt inwestycji będzie zbyt duży dla większości osób grających amatorsko.

Podnieś poziom z nową rakietą

Chcesz korzystać z profesjonalnie zaprojektowanego sprzętu, który został wykonany z należytą starannością? Nie dysponujesz jednak budżetem jak profesjonalny gracz startujący w zawodach? WILSON PRO STAFF PRECISION 103 to rakieta, która zapewni Ci właściwe wyważenie, dbałość o detale, elastyczność, pewny chwyt, mocne uderzenie, precyzję wykonania i satysfakcję z wytrzymałości. Jej cena to ok. 250-300 złotych. Warto wziąć pod uwagę, że jest to jednorazowa inwestycja na lata.

Nie zapomnij o piłkach

Czy piłka ma jakiekolwiek znaczenie dla jakości gry? Okazuje się, że tak. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zrób prosty test. Zainwestuj w zestaw WILSON TOUR RED CLAY i do tego dokup najtańszą piłkę w sklepie sportowym. Już przy pierwszym kontakcie zobaczysz różnice, a gdy odbijesz obydwie rakietą, nie wrócisz więcej do budżetowych alternatyw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here