Testo Booster

Kayah w swoim hicie oskarżała testosteron o szereg nagannych zachowań, nie miała jednak racji. Testosteron w męskim organizmie odpowiada między innymi za wzrost masy mięśniowej, utrzymanie prawidłowego popędu seksualnego, rozwój i wzmacnianie kości, czy produkcję plemników. Jego niedobór może prowadzić do zaburzeń koncentracji, obniżenia nastroju czy nadwrażliwości.

Mężczyźni, u których produkcja testosteronu w jądrach spada, powodując jego niedobory mogą zauważyć zmniejszenie owłosienia na ciele, spadek masy mięśniowej, spadek libido, a nawet zmniejszenie rozmiaru jąder. Nie dziwi więc fakt, że wielu panów zadaje sobie pytanie: „jak zwiększyć testosteron?”. Mówi się, że produkcję testosteronu wspomagają niektóre warzywa i owoce (jak np. papryka, pomarańcze, czosnek, pomidory, kiwi, czarne porzeczki, truskawki, kapusta, brokuły), mięso drobiowe, chude czerwone mięso, produkty bogate w jednonienasycone kwasy tłuszczowe (orzechy, nasiona, oliwa z oliwek, masło orzechowe), bądź też ryby, ostrygi, banany, a nawet orzeszki arachidowe.

Jakkolwiek zbilansowana dieta ma właściwie same zalety, to jednak nie każdy ma czas by ją układać (i przestrzegać), a dla wielu osób jest ona niewystarczająca. Dostępne są też specjalistyczne kuracje testosteronowe, jednak charakteryzują się one wysokimi kosztami, na które nie każdy może sobie pozwolić. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem są boostery testosteronu. Są to preparaty, które w naturalny i skuteczny sposób zwiększają poziom testosteronu w organizmie. Wyższy poziom testosteronu to szybsza budowa tkanki mięśniowej i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, więcej siły i witalności, lepsze samopoczucie, większa odporność.

Testo Booster od olimpsport.com to suplementy diety, które pomagają w zachowaniu odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi (cynk), korzystnie wpływają na libido, aktywność fizyczną i psychiczną (ekstrakt korzenia Maca), oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (witamina B6, magnez). Zawierają one składniki pochodzenia naturalnego (takie jak tribulus terrestris, ektrakty z korzenia maca, owsa zwyczajnego, kozieradki czy różańca górskiego) oraz kompleks witamin (B2, B6, B12) co pozwala minimalizować, a wręcz eliminować skutki uboczne. Warto wiec zastanowić się, czy pogorszone samopoczucie to na pewno zwykła chandra, zadbać o siebie, wykonać komplet badań (W przypadku niedoborów testosteronu należy wykonać badanie poziomu wolnego testosteronu. Badanie wolnego testosteronu jest wykonywane wtedy, gdy poziom testosteronu całkowitego budzi wątpliwości) i wyeliminować ewentualne niedobory testosteronu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here