Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Nasza polityka cookies.

close

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Wybierz kategorię

Producenci

Sklep stacjonarny

Sklep czynny:

od poniedziałku do piątku
w godzinach:
9.00-16.00.

 

Dojazd do sklepu:


ul. Rzgowska 100/102

lokal. 21 piętro I

93-153 Łódź

 

Darmowa dostawa od 500 zł

Newsletter

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

 

Informacje ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego oraz administratorem danych zwanym dalej www.muscular.pl jest firma Speedfit Kamila Grabska mieszcząca się pod adresem

93-153 Łódź ul. Rzgowska 100/102 lok. 21

REGON : 101513566

NIP : 728-247-85-19, zwanym dalej Sprzedawcą

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż suplementów diety, witamin oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia dla osób aktywnych fizycznie i sportowców.

3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.muscular.pl, są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

4. Regulamin sklepu www.muscular.pl określa zakres i warunki świadczenia usługi prowadzonej przez Sprzedawcę.

 

Składanie zamówień

 

1 .Zamówienie można złożyć poprzez :

-stronę www.muscular.pl

-e-mail : sklep@muscular.pl

-stronę Allegrowww.allegro.pl/muscularpl

-telefon pod numerem :

Przez internet można zamawiać produkty 24 godziny na dobę,

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sklepu od 10:00 do 14:00.

2. Osobą składającą zamówienie zwanym dalej Kupującym, może być wyłącznie osoba pełnoletnia, fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

3.Kupujący przy dokonywaniu zakupu, powinien podać adres, na który ma dotrzeć przesyłka, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego oraz e-mail. Dzięki tym wyczerpującym danym będzie możliwość skontaktowania się z Klientem w sprawie złożonego przez zamówienia.

4. Jeżeli zdarzy się zamówienie wzbudzające nasze wątpliwości, sklep www.muscular.pl może odmówić jego zrealizowania.

5.Jeżeli Klient źle wypełni formularz zamówienia- nie będzie to zamówienie zrealizowane.

6.Zamówiony przez Klienta towar jest wysyłany na adres podany w formularzu zamówienia.

7. Zamówienie towaru naszym sklepie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

8. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

9. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.

 

 

Wycofanie zamówienia

 

1. Zamówienie może Klient wycofać bez podania przyczyny zanim towar wyślemy do Klienta lub przed rozpoczęciem wykonywania dla Klienta usługi.

2. Chcąc wycofać zamówienie prosimy o poinformowanie Nas o tym za pomocą e-mail podając numer zamówienia oraz telefonicznie.

3. Zamówienie jest wycofane tyko wtedy, gdy na Klientae-mailzostanie wysłane przez Nas z potwierdzenie wycofania zamówienia. Jeżeli Klient nie otrzyma potwierdzenia prosimy o szybki kontakt na sklep@muscular.pllub telefonicznie.

Nie można anulować zamówień, które już zostały wysłane.Realizacja zamówienia

 1. Zamówienie zostanie zrealizowanie pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie.

 2. W przypadku braku towaru, sklep www.muscular.pl jest zobowiązany do poinformowania klienta o zaistniałym fakcie. Właściciel sklepu podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny lub anulowanie całości zamówienia i zwrot pieniędzy za zamówione produkty w przypadku przedpłaty na konto).

 3. Klient nie może wprowadzać zmian do zamówienia, gdy jest ono przekazane do realizacji.

 4. Zamówienie płatne przelewem. Realizacja zamówienia rozpoczyna się wtedy, gdy na koncie bankowym sklepu www.muscular.pl zostaną zaksięgowane środki. Maksymalny termin oczekiwania na wpłatę to 7 dni. Gdy termin minie , zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

 5. Zamówienie za pobraniem. Realizacja zamówienia rozpoczyna od razu jak na skrzynkę pocztową sklepu www.muscular.pl wpłynie formularz zamówienia.

 6. Średni czas realizacji zamówienia jest termin od 1 dnia do 5 dni roboczych.

 7. Za towar można zapłacić :

  - przelewem na konto sklepu www.muscular.pl

  - za pobraniem

  - przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy,

 8. Dane do przelewu (przedpłaty na konto) :

  Speedfit Kamila Grabska

  93-153 Łódź, ul. Rzgowska 100/102 lok.21

  nr rachunku: 53 1020 5558 0000 8402 3029 5490 (Inteligo)


  NIP: 728-247-85-19,

  REGON: 101513566

  W tytule przelewu prosimy wpisać:

  NAZWISKO, IMIĘ, nr zamówienia9. Koszt przesyłki zależny jest od sposobu płatności oraz formy dostawy. Więcej informacji w zakładce KOSZTY DOSTAWY

10. Całkowity czas oczekiwania przesyłki składa się na termin realizacji zamówienia( liczony od momenty potwierdzenia zlecenia, spakowania towaru i przekazania firmie kurierskiej K-EX lub Poczcie Polskiej) + dostawa przez przewoźnika.Terminy i sposób dostawy zamówienia


1. Przesyłki dostarcza firma kurierska K-EX lub Poczta Polska. Czas dostawy jest uzależniony od przewoźnika i adresu odbiorcy.

2. Jeżeli zamawiali Państwo towar za pośrednictwem kuriera, to powinien od dotrzeć w ciągu 1-2 dni roboczych.

3. Jeżeli zamawiali Państwo przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej to powinna dotrzeć w ciągu 2 dni roboczych. Jednakże Poczta Polska w regulaminie daje sobie 14 dni na dostarczenie przesyłki. Dopiero po upływie tych 14 dni mogą Państwo złożyć reklamację.

4. W przypadku płatności przelewem okres wysyłki towaru , może się wydłużyć do momentu wpłynięcia środków na konto bankowe firmy.

5. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący towar.

6. Towary zakupione przez Klienta w sklepie www.muscular.pl są zapakowane szczelnie i posiadają aktualną datę do spożycia.

7. Przed podpisaniem odbioru przesyłki prosimy o dokładne obejrzenie opakowania. Jeżeli są widoczne jakieś poważne uszkodzenia, proszę jej nie odbierać i sporządzić - w obecności listonosza lub kuriera - Protokół Szkody. Tylko na podstawie tego dokumentu możemy uznać reklamację.

8. Zamówione towary wysyłamy w szarych kartonach owiniętych czarną folią stretch bez żadnych oznaczeń lub w kopertach bąbelkowych. Zależy to od wagi i wielkości zamówienia.

9. Dowodem zakupu jest paragon.Zwroty i reklamacje1. Reklamacje za zakupiony towar są przyjmowane za pośrednictwem listu poleconego na adres firmy. Pismo o zwrot pieniędzy czy wymiany towaru prosimy napisać odręcznie i przesłać na adres:

 

Speedfit Kamila Grabska

ul. Rzgowska 100/102 lok 21.

90-361 Łódź

 

www.muscular.pl

 

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji całkowita wartość reklamowanego towaru, zwracana jest przelewem na konto wskazane przez Klienta.

 

2. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia listu poleconego. Kupujący zostanie poinformowany o wyniku reklamacji.

Reklamacje uwzględniane są w uzasadnionych przypadkach.

3. Kupujący może zwrócić towar w ciągu 14 dni od odbioru zakupionego produktu.

4. Gdy nastąpiło uszkodzenie mechaniczne podczas transportu,reklamacje będą rozpatrywane tylko wtedy, gdy w momencie odbioru paczki Klient zauważy uszkodzenie towaru. W takim przypadku należy spisać z kurierem lub listonoszem protokół szkodowy.

5. Rezygnację z towaru należy złożyć na piśmie. Produkt należy odesłać na adres firmy z pismem reklamacji oraz paragonem. W przypadku zniszczonego towaru podłączyć protokół szkodowy.

6.Paczek za pobraniem nie przyjmujemy.

7. Klient w przypadku nie odebrania przesyłki i nie podania przyczyny odmowy odbioru, przy złożeniu następnego zamówienia automatycznie będzie obciążony kosztami nieodebranej przesyłki. Składając ponowne zamówienie jedyną możliwością zapłaty za towar jest wpłata na konto.

 

 

Ochrona danych osobowych

 

1. Klienci mają prawo do poprawy, sprostowania swoich danych osobowych oraz usunięcia ich z bazy firmy.

2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych www.muscular.pl są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb www.muscular.pl i nie są udostępniane innym podmiotom poza firmą kurierską K-EX i listonoszowi Poczty Polskiej.

 

Prawa autorskie i odpowiedzialność

 

1. Zdjęcia oraz wszystkie teksty znajdujące się na stronie sklepu internetowego są autorstwa i należą do właściciela firmySpeedfit Kamila Grabska.

2. Wykorzystanie materiałów zawartych na stronie www.muscular.pl bez zgody autora, dla jakichkolwiek celów, jest naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych.

3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązuje prawo polskie, w szczególności przepisy ustaw Kodeks Cywilny, Kodeks Karny oraz Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. 2000 r. Nr 80 poz. 904).