dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa polega na zamówieniu przez Suvibox wybranej ilości posiłków, które składać się będą na całodniowy jadłospis. Dzięki niej osoby zapracowane mogą zachować szczupłą sylwetkę lub zrzucić zbędne kilogramy. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszystkiego na temat tego rozwiązania.

Dieta pudełkowa

Nazwa „dieta pudełkowa” pochodzi od formy podawania jedzenia, bowiem każdy posiłek dostarczany jest w specjalnych, szczelnie zamkniętych pudełkach. Catering dietetyczny jest szczególnie popularny w dużych miastach, wśród aktywnych, zapracowanych osób. Dieta tego rodzaju pozwala panować nad ilością zjedzonych kalorii w ciągu dnia. Decydując się na zamówienie cateringu dietetycznego, należy określić ilość kalorii. Warto w tej materii skorzystać z pomocy dietetyka, który dobierze odpowiednią wartość, uwzględniając takie aspekty jak wiek, płeć, rodzaj wykonywanej pracy oraz podejmowane aktywności fizyczne. Wybierając dietę należy także określić ilość posiłków w ciągu dnia. Najczęściej firmy dają możliwość wyboru spośród opcji pięciu lub trzech posiłków na dzień. Dieta pudełkowa dostarczana jest każdego rana pod adres wskazany przez klienta. Kierowcy dowożą jedzenie z samego rana o ustalonej porze zarówno do domów, jak i miejsc pracy. Firmy cateringowe najczęściej dostarczają posiłki w systemie od poniedziałku do piątku, soboty lub niedzieli.

Kto powinien skorzystać z cateringu dietetycznego?

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dobre właściwie dla każdego. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby o szczupłej sylwetce, jak i osoby chcące stracić nadmiar kilogramów, które z uwagi na zapracowanie nie są w stanie samodzielnie przygotowywać zdrowych, zbilansowanych posiłków. Dieta pudełkowa to również świetna alternatywa dla osób, które chcą jeść zdrowo, ale nie mają pomysłu co ugotować lub nie mają zdolności kulinarnych. Catering dietetyczny to również świetna alternatywa dla sportowców trenujących zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko, którzy z uwagi na nadmiar obowiązków nie mają czasu na zaplanowanie odpowiedniej diety.

Jakie są rodzaje diety pudełkowej?

Firmy cateringowe najczęściej oferują kilka rodzajów diet, aby dostosować swoje usługi do potrzeb i preferencji żywieniowych swoich klientów. Najczęściej w ofertach tych znaleźć można diety standardowe, bez ryb, vege, bez glutenu i nabiału, niskowęglowodanowe, wysokobiałkowe oraz dedykowane dla kobiet w ciąży, sportowców i osób chcących schudnąć.

Jaka jest cena diety pudełkowej?

Koszt jednego dziennego zestawu jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju diety oraz jej kaloryczności. Zwykle opłata za jeden dzień diety, który obejmuje pięć posiłków – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolajcę, oscyluje w okolicach 50 zł. Bardzo często firmy cateringowe naliczają dodatkowe rabaty przy zamówieniach obejmujących dłuższe okresy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here